Gmina Konstantynów

Portal urzędu


Autor: Krzysztof Celiński, 2019-10-22, 9:03


Załączniki:

1. Uchwała Nr XVII/116/16 Rady Gminy Konstantynów z dnia 11 października 2016 roku w sprawie uchwalenia Statutów Sołectw w Gminie Konstantynów (pdf)
2. Uchwała Nr V/33/19 Rady Gminy Konstantynów z dnia 29 października 2019 roku zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia Statutów Sołectw w Gminie Konstantynów (pdf)
Droga asfaltowa na skraju lasu

Antolin

Osoba do kontaktu: Marcin Matulka

Brak antolin@ugkonstantynow.pl

Czytaj więcej

339998-417.jpg

Gnojno

Osoba do kontaktu: Alicja Fila

Brak gnojno@ugkonstantynow.pl

Czytaj więcej

widok z lotu ptaka

Komarno

Osoba do kontaktu: Wiesław Skrzypkowski

Brak komarno@ugkonstantynow.pl

Czytaj więcej

świetlica i strażnica osp

Komarno-Kolonia

Osoba do kontaktu: Krzysztof Dąbrowski

Brak komarno-kolonia@ugkonstantynow.pl

Czytaj więcej

pałac Platerów

Konstantynów

Osoba do kontaktu: Stanisław Szpura

Brak konstantynow@ugkonstantynow.pl

Czytaj więcej

kapliczka przy leśniczówce

Konstantynów-Kolonia

Osoba do kontaktu: Mariusz Kowaluk

Brak konstantynow-kolonia@ugkonstantynow.pl

Czytaj więcej

pomnik

Solinki

Osoba do kontaktu: Beata Szymula

Brak solinki@ugkonstantynow.pl

Czytaj więcej

droga, pola, krzyż przy drodze

Wandopol

Osoba do kontaktu: Halina Morawska

Brak wandopol@ugkonstantynow.pl

Czytaj więcej

założenie dworskie

Wiechowicze

Osoba do kontaktu: Roman Demczuk

Brak wiechowicze@ugkonstantynow.pl

Czytaj więcej

droga asfaltowa, kapliczka murowana

Witoldów

Osoba do kontaktu: Anna Horbowiec

Brak witoldow@ugkonstantynow.pl

Czytaj więcej

droga asfaltowa, zabudowania

Wólka Polinowska

Osoba do kontaktu: Iwona Mirończuk

Brak wolkapolinowska@ugkonstantynow.pl

Czytaj więcej

stary młyn drewniany

Zakalinki

Osoba do kontaktu: Jolanta Stefaniuk

Brak zakalinki@ugkonstantynow.pl

Czytaj więcej

komin dawnej cegielni

Zakalinki-Kolonia

Osoba do kontaktu: Dominika Koch

Brak zakalinki-kolonia@ugkonstantynow.pl

Czytaj więcej

świetlica wiejska

Zakanale

Osoba do kontaktu: Szczepan Franczuk

Brak zakanale@ugkonstantynow.pl

Czytaj więcej