Gmina Konstantynów

Portal urzędu


Akcja Sprzątanie Świata – Polska jest częścią międzynarodowego ruchu „Clean Up The World”, wywodzącego się z Australii. Uczestniczy w nim blisko 40 milionów wolontariuszy na całym świecie. W 3. weekend września każdego roku razem możemy posprzątać Polskę. Połączyło nas sprzątanie świata, więc i tym razem zróbmy wiele dobrego dla Matki Ziemi.

Jest rok 2020, a my po raz 27. wyruszamy posprzątać Polskę! I choć tegoroczna Akcja niewątpliwie będzie się różnić od poprzednich edycji z powodu pandemii COVID-19, nie zapominamy, że Ziemia to nasz wspólny dom. Nie mamy innego. I to my musimy o niego zadbać!

Wszystkich mieszkańców Gminy Konstantynów zapraszamy do przyłączenie się do Akcji Sprzątania Świata. Zadbajmy o czystość i estetykę na swoich podwórkach i wokół swoich posesji, niech będą naszą wizytówką! Ważne, żeby wokół nas było czysto i pięknie!

Akcja odbędzie się w dniach 18-20.09.2020 r.

Szczegóły dotyczące akcji znajdują się na stronie internetowej koordynatora Akcji Sprzątanie Świata - Polska 2020, czyli Fundacji Nasza Ziemia, pod adresem: https://naszaziemia.pl/ssp2020/

Informator Akcji Sprzątanie Świata - Polska 2020

Autor: Krzysztof Celiński, 2020-09-09, 12:05


Galeria zdjęć