Gmina Konstantynów

Portal urzędu

Aktualność

Egzaminy Uczestników WTZ

16 lutego 2018 r. w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Konstantynowie po raz pierwszy odbył się egzamin na stopnie KYU dla uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej przy GOPS w Konstantynowie. Od 2017 roku osoby dotknięte niepełnosprawnościami uczęszczające do tej placówki korzystają z zajęć prowadzonych przez Klub Karate & Fitness w Janowie Podlaskim, dzięki którym zyskują nowe umiejętności z zakresu technik karate, samodyscypliny oraz ogólnej sprawności ruchowej.

autor: Admin Adminowski, 2018-02-20, 7:37

Przejdź do aktualności

Aktualność

Kongres Organizacji Pozarządowych

Wojewoda Lubelski Pan Przemysław Czarnek zaprasza organizacje pozarządowe działające na terenie województwa lubelskiego do udziału w Kongresie Organizacji Pozarządowych przy Wojewodzie Lubelskim. Rejestracji na Kongres można dokonać poprzez stronę www.konferencja.lublin.uw.gov.pl do dnia 6 kwietnia 2018 r. Miejsca Kongresu: 16 kwietnia – Lublin, 17 kwietnia – Chełm, 18 kwietnia – Zamość, 19 kwietnia – Biała Podlaska

autor: Admin Adminowski, 2018-04-04, 13:27

Przejdź do aktualności

Plakat konkursu z motywem balonu
Aktualność

Konkurs fotograficzny - Lubelskie. Smakuj życie.

Do 31 października 2019 roku można nadsyłać prace do ósmej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego. W konkursie mogą wziąć udział zarówno profesjonaliści zajmujący się fotografią artystyczną i reportażową, jak i osoby fotografujące amatorsko.

autor: Krzysztof Celiński, 2019-10-28, 19:26

Przejdź do aktualności

choinka z gwiazdek
Aktualność

Życzenia świąteczne

Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2020 życzenia składają: Wójt Gminy Konstantynów, Przewodniczący Rady Gminy Konstantynów, oraz pracownicy samorządowi...

autor: Krzysztof Celiński, 2019-12-20, 12:02

Przejdź do aktualności

rodzina na spacerze
Aktualność

Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza przedsiębiorców do udziału w 8. edycji akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”. Ruszył nabór do 8. edycji akcji. Zapraszamy przedsiębiorców z branży turystycznej, instytucje samorządowe, hotelarzy, restauratorów, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego, a także organizatorów eventów sportowych – rejestracja trwa do 31 stycznia.

autor: Krzysztof Celiński, 2020-01-24, 8:36

Przejdź do aktualności

rysunek dzieci wykonujących prace plastyczne
Aktualność

Konkurs Plastyczny dla dzieci „Bezpiecznie na wsi..."

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego 9 stycznia zainaugurowała dziesiątą - jubileuszową edycję konkursu plastycznego dla dzieci „Bezpiecznie na wsi”, kierowanego do uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich.

autor: Krzysztof Celiński, 2020-01-24, 9:21

Przejdź do aktualności

Artykuł

GOPS - informacje

autor: Krzysztof Celiński, 2020-01-27, 12:28

czytaj-wiecej-artykul

Artykuł

SP Komarno - informacje

autor: Krzysztof Celiński, 2020-01-27, 13:08

czytaj-wiecej-artykul

puchary, statuetki, dyplomy na stole
Aktualność

Ogólnopolski konkurs "Sposób na Sukces" - XX. edycja

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ogłasza XX edycję ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces” na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich. Do konkursu „Sposób na Sukces” mogą być zgłaszane przedsięwzięcia uruchomione w okresie od 1 lipca 2018 do 29 lutego 2020 roku.

autor: Krzysztof Celiński, 2020-02-04, 10:49

Przejdź do aktualności

grafika z budynkami
Aktualność

Szybki Internet w naszej gminie

Ostatni czas pokazał, jak ważną rolę w naszej codzienności pełni Internet. Szybkie i niezawodne łącze umożliwia nie tylko wykonywanie pracy zdalnej, edukację, sprawne załatwianie spraw urzędowych, robienie zakupów online, komunikację czy bycie w kontakcie z bliskimi. Internet szerokopasmowy to także stały dostęp do zabawy i rozrywki.

autor: Krzysztof Celiński, 2020-06-19, 8:19

Przejdź do aktualności

osoby wykonujące przysiady i pompki przed budynkiem pałacu
Aktualność

Gaszyn Challenge - Gmina Konstantynów

Zgodnie z nominacją Gminy Leśna Podlaska, dołączyliśmy do akcji #gaszynchallenge. Podjęliśmy wyzwanie i wsparliśmy Tosię. Teraz nominujemy: ULPKS Iskra Konstantynów, Urząd Gminy Sarnaki oraz Urząd Gminy Mielnik.

autor: Krzysztof Celiński, 2020-07-01, 13:16

Przejdź do aktualności

wykrzyknik na tle grafiki wirusa
Aktualność

Rozporządzenie Rady Ministrów w związku z wystąpieniem stanu epidemii

W Dzienniku Urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej opublikowane zostało Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 lipca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii

autor: Krzysztof Celiński, 2020-07-10, 13:09

Przejdź do aktualności

pomarańczowy telefon przewodowy
Aktualność

Rejestr Danych Kontaktowych

Ministerstwo Cyfryzacji informuje o funkcjonowaniu Rejestru Danych Kontaktowych. RDK to baza, dzięki której masz pewność, że administracja publiczna ma dostęp do Twoich aktualnych danych kontaktowych. RDK nie będzie używane do rozsyłania informacji marketingowych ani reklam, ale wyłącznie do informowania o sprawach bezpośrednio dotyczących Ciebie. Twoje dane w RDK są bezpieczne, a dostęp do nich mają tylko administracja publiczna i podmioty realizujące zadania publiczne.

autor: Krzysztof Celiński, 2020-07-17, 9:51

Przejdź do aktualności

Artykuł

Informacja o zabytkach

autor: Krzysztof Celiński, 2020-07-31, 11:01

czytaj-wiecej-artykul

grafika z dwoma postaciami babcią i oszustem
Aktualność

Oszustwa "na wnuczka" i "na policjanta"

Komisariat Policji w Janowie Podlaskim ostrzega przed nową formą oszustw "na policjanta" oraz "na wnuczka", której ofiarami staje się coraz więcej osób w podeszłym wieku. W związku z powyższym w załączeniu publikujemy pełną treść komunikatu Policji.

autor: Krzysztof Celiński, 2020-08-05, 12:54

Przejdź do aktualności

rodzina na wzgórzu, w dolinie miasto
Aktualność

Bon turystyczny - informacje

Bon turystyczny wspiera polskie rodziny i jednocześnie branżę turystyczną w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. To dokument elektroniczny uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko, który możesz wykorzystać aż do końca marca 2022 roku.

autor: Krzysztof Celiński, 2020-08-07, 8:08

Przejdź do aktualności

rolnik w oborze z krowami
Aktualność

Konkurs dla rolników

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza do wzięcia udziału w „Ogólnopolskim konkursie testowym z zakresu bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym – bezpieczna obsługa zwierząt gospodarskich”. Uczestnikiem Konkursu może być osoba pełnoletnia, podlegająca w dniu rozwiązywania testu ubezpieczeniu społecznemu rolników.

autor: Krzysztof Celiński, 2020-08-10, 13:21

Przejdź do aktualności

rysunek zielonego auta
Aktualność

Strategia elektromobilności - raport z konsultacji

Informujemy, że w dniu 3 sierpnia 2020 roku sporządzony został raport z przeprowadzonych konsultacji społecznych projektu dokumentu pn. "Strategia Rozwoju Elektromobilności Gminy Konstantynów na lata 2020-2035". Wyniki tych konsultacji zostały sformułowane w raporcie, którego treść publikujemy w załączeniu.

autor: Krzysztof Celiński, 2020-09-09, 9:30

Przejdź do aktualności

Hasła akcji sprzanie świata na żółtym tle
Aktualność

Sprzątanie Świata - 27. Finał Akcji

Wszystkich mieszkańców Gminy Konstantynów zapraszamy do przyłączenie się do Akcji Sprzątania Świata. W 2020 roku po raz 27 wyruszamy posprzątać Polskę! Hasło tegorocznej kampanii to: „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję”. Akcja odbędzie się w dniach 18-20.09.2020 r.

autor: Krzysztof Celiński, 2020-09-09, 12:05

Przejdź do aktualności

stół z wielkanocnymi potrawami i wypiekami
Aktualność

Kulinarne skarby Wielkanocy

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie ogłosił konkurs dla mieszkańców obszarów wiejskich województwa lubelskiego na opis i przepisy tradycyjnych potraw wielkanocnych. Celem konkursu "Kulinarne skarby Wielkanocy" jest promowanie wieloletnich tradycji kulinarnych związanych z okresem wielkanocnym oraz zachęcenie lokalnej społeczności do przygotowywania potraw charakterystycznych dla świąt Wielkanocnych.

autor: Krzysztof Celiński, 2021-02-22, 12:11

Przejdź do aktualności

kolorowe róże z napisem dzień kobiet
Aktualność

8 marca - Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom składają Wójt Gminy Konstantynów oraz Przewodniczący Rady Gminy Konstantynów...

autor: Krzysztof Celiński, 2021-03-05, 11:04

Przejdź do aktualności

tabliczka sołtys, poniżej napis dzień sołtysa
Aktualność

11 marca - Dzień Sołtysa

W dniu 11 marca obchodzimy w Polsce Dzień Sołtysa. Jest to święto, które ma na celu okazanie wdzięczności i szacunku osobom, które dbają o swoje sołectwa – każdego dnia i przez cały rok. Z tej okazji wszystkim Sołtysom, życzenia składają: Wójt Gminy, Przewodniczący Rady Gminy oraz pracownicy Urzędu Gminy.

autor: Krzysztof Celiński, 2021-03-11, 10:21

Przejdź do aktualności

kolorowe jajka wielkanocne w koszyczku
Aktualność

Życzenia Wielkanocne

Na nadchodzące Święta Wielkanocne życzenia składają Wójt Gminy Konstantynów, Przewodniczący Rady Gminy Konstantynów oraz pracownicy samorządowi...

autor: Krzysztof Celiński, 2021-03-31, 8:51

Przejdź do aktualności

ciągnik rolniczy podczas prac polowych
Aktualność

Nowoczesna polska wieś - konkurs fotograficzny

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. "Nowoczesna polska wieś". Ma on przynieść efekt w postaci zdjęciowej dokumentacji zmian, które zaszły na polskiej wsi, zwłaszcza od czasu wejścia naszego kraju do Unii Europejskiej.

autor: Krzysztof Celiński, 2021-03-31, 12:53

Przejdź do aktualności

postać dziecka z grafiką w kolorze niebieskim
Aktualność

2 kwietnia - Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

W dniu 2 kwietnia przypada Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. W związku z tym dniem realizowane są liczne inicjatywy na rzecz przeciwdziałania dyskryminacji osób ze spektrum autyzmu i ich rodzin. Jedną z nich jest „Polska na Niebiesko”.

autor: Krzysztof Celiński, 2021-04-01, 10:02

Przejdź do aktualności