Gmina Konstantynów

Portal urzędu


Razem dbajmy o czyste powietrze!” czyli konkursowe wyzwanie dla najmłodszych

Przełom zimy i wiosny to w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego tradycyjnie czas na ogłoszenie nowego konkursu plastycznego z zakresu ochrony środowiska. Tym razem naszych milusińskich zachęcamy do wykonania pracy nawiązującej do hasła „Razem dbajmy o czyste powietrze!”

Zgłoszenia przyjmowane są do 8 maja 2023 r. Dla sześciu autorów najciekawszych prac oraz aż stu osób wyróżnionych przewidziano bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe o wartości niemal 20 tys. zł!

Do udziału w konkursie Organizator zaprasza przedszkolaki (1. kategoria) i uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu województwa lubelskiego (2 kategoria). Zadaniem uczestników będzie wymyślenie i narysowanie, namalowanie lub wyklejenie pracy inspirowanej tytułem konkursu. Najciekawsze z nich mają szansę nie tylko na nagrody rzeczowe, ale także na publikację w kalendarzu na 2024 rok!

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Organizatora, pod adresem: https://www.lubelskie.pl/aktualnosci/razem-dbajmy-o-czyste-powietrze-czyli-konkursowe-wyzwanie-dla-najmlodszych/

Autor: Krzysztof Celiński, 2023-03-24, 9:40