Gmina Konstantynów

Portal urzęduKONKURS

na realizację projektów kulturalno-edukacyjnych inicjowanych przez przedstawicieli społeczności lokalnej w ramach zadania „Z Biblioteką w tysiące podróży w nieznane”.


Gminna Biblioteka im. Kajetana Sawczuka w Konstantynowie serdecznie zaprasza podmioty działające lokalnie oraz osoby indywidualne  do udziału w konkursie w ramach działania  „Z Biblioteką w tysiące podróży w nieznane” będącego częścią programu BLISKO Narodowego Centrum  Kultury, realizowanego z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Łączna  kwota  przeznaczona na dofinansowanie inicjatyw to 34 000,00 zł

Wnioski należy składać w terminie od 16.01.2022 do 03.02.2022 r.

Dlaczego warto wziąć udział w Konkursie na inicjatywy kulturalno-edukacyjne? 

To realna możliwość uzyskania dofinansowania z budżetu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację własnego pomysłu. Zgłaszając swój pomysł na ciekawą inicjatywę skierowaną do lokalnej społeczności wnosisz swój wkład w rozwój biblioteki, lokalnej społeczności oraz szeroko rozumianej promocji czytelnictwa.

Bez skomplikowanych wniosków i procedur!

Kto może złożyć wniosek?

W Konkursie na inicjatywę wniosek może złożyć każdy, kto ukończył 18 lat: instytucje, organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, osoby indywidualne. To również szansa dla młodzieży, która będzie mogła zgłosić i zrealizować własne pomysły.

Przed zgłoszeniem projektu należy zapoznać się z Regulaminem i załącznikami do Regulaminu.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego 83 341 50 89.

Dokumenty do pobrania: https://gbpkonstantynow.naszabiblioteka.com/dokumenty-do-pobrania

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025"

Autor: Krzysztof Celiński, 2023-01-20, 11:19


Galeria zdjęć